Zpráva z tréninkového kempu Ústeckého kraje v Jablonci

Ve dnech 15.- 17.4 jsem se s výpravou dětí z našeho kraje účastnil kempu v Jablonci. Ten uspořádal trenér KVŽ Libereckého kraje Jarda Hnát a my se ho zúčastnili v rámci nově navázané spolupráce, která se slibně rozjíždí. Trenérsky mi pomáhal Jarda Zetek a David Březina. Tréninky byli technicky zaměřeny, dva z nich jsme vedli mi s Jardou. Hlavní náplní bylo samozřejmě randori.

Mladší žáci získali další cenné zkušenosti a starší se celkem slušně poprali. Tréninkový kemp splnil svůj cíl a tím byla především příprava na blížící se ČP v Jablonci a u členů SpS také MT v Budapešti.

Chlapci jsou v tréninku poctivější a víceméně odváděli dobrou práci. U děvčat je to zatím slabé, jak v přístupu, tak bohužel i ve výkonnosti.

Účast: Kempu se zúčastnilo 52 dětí a 3 trenéři.

Kluby:

 SK PRO Sport Teplice, Judo Kadaň, 15.ZŠ Most, DDM Děčín, Vyhlídka Ústí nad Labem, SKP Most, SJ Litoměřice, Litokan Litoměřice.

SpS/KVŽ:

Šarboch, Abrahám, Klimša, Blažek, Novotný, Čeredničenko, Jelínek, Březina, Pistovčák, Pavlíková.

Dle informací trenéra výběru U15 Libora Štěpánka máme v kraji čtyři jedničky ve svých vahách a je to Šarboch, Klimša, Blažek, Jelínek. Šarboch a Blažek byli také nominováni na kemp U18 po Evropském poháru dorostu, kde se velmi dobře prezentovali.

Podpora závodníků z celého kraje: 500,-Kč/ osoba

Podpora členů KVŽ/ SpS:

Navrhuji podporu z fondu SpS/KVŽ členům SpS/ KVŽ na ČP Ostrava ve výši 1000,-Kč. A všem členům SpS/ KVŽ, kteří budou startovat na MT Budapešť podpořit start částkou 2000,-Kč. Do konce pololetí pak ještě podpořit ČP Jablonec a Bydžov, částkou 500,-Kč.

Předpokládané náklady 40000,-Kč

S pozdravem Martin Prokeš

Zdeněk Kaulfus

Předseda KSJu Ústeckého kraje

Napsat komentář